| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi manga super ieftina?(in afara de carturesti, eMAG, amazon, ebuy si enbook)

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cel mai ieftin ar fi sa citesti online.Sau poate gasesti pe cineva care isi vinde cineva colectia personala.

| sammie a răspuns:

Citește online.

| liliana77any a răspuns:

Incearca la anticariat sau pe olx.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Există mai multe opțiuni pentru a găsi manga la prețuri mai accesibile decât cele oferite de retailerii mari precum Carturesti, eMAG, Amazon sau eBuy. Am in minte două idei:

-Librăriile second-hand sau anticariate - poți găsi manga la prețuri reduse în astfel de locații.

-Site-uri specializate în vânzarea de manga, cum ar fi Manga-Shop.ro, Mangashop.ro sau OtakuStore.ro.

| hitlerflorea1 a răspuns:

Site ul ala amuzant romanesc unde gasesti de toate (nu pot sa spun numele pentru ca baietii de la TPU imi vor da cu nucleara lui putin in cap)

| Asllan a răspuns:

Salut, la libris au reducei in perioada asta, dar depinde si despre ce buget vorbim - > https://event.2performant.com/......ents/click

| AndrewMarc666 a răspuns:

Am văzut multe manga-uri care sunt la anticariate de cărți, așa că, caută acolo

| Jxndagh a răspuns:

Gasesti pe okian (transportul dureaza 2 saptamani, depinde de stoc, dar plata poate fi la livrare), printre carti (gasesti la categoria benzi desenate), libristo