| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Ce reviste sunt acum la chioscurile de ziare (desene animate, benzi desenate, stiintifice, de la deagostini, etc.) Va rog nu reviste mondene sau ziare.

1 răspuns:
| inmedio1 a răspuns:

Salut

In magazinele Inmedio poti gasi foarte multe reviste ce pot fi incluse in categoriile specificate de tine.

pentru a afla cand apar revistele tale favorite sau pentru a descoperi alte titluri noi, tot ce trebuie sa faci este sa urmaresti blogul nostru: http://inmedio.ro/blog/

O zi frumoasa iti dorim