| Ruxandra100 a întrebat:

Vreau sa incep sa ma uit la anime-uri. Ce imi recomandati si unde le-as putea viziona? Dau funda ^^

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Îți recomand :
Mirai Nikki,kuroshitsuji,durarara,kuroko no bascket,Another,Blood C,hell girl, parasyte(kiseijuu), hellsing, tokyo ghoul, death parade.

Site-ul ăsta e bun:

http://deseneanime.ro/

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Pe mine Inuyasha m-a facut sa ma uit la anime-uri, incearca-l, poate o sa iti placa.
Un anime frumos, pentru fete : Kaichou wa maid-sama.
Si unu horror, dar mai vechi, pe care s-ar putea sa nu il gasesti in romana, desi l-a dat la televizor acum cativa ani : Gakkou no kaidan (aka Ghost stories).
Nu iti pot lasa linkuri.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, am mai recomandat aceste anime-uri cuiva
Mirai Nikki, Devil Surv. 2 The Animation. Darker Than Black, Shinrei Tantei Yakumo.Aoi Bungaku Series, Ranpo Kitan, Danganronpa

Pe youtube.

| Sakura13574 a răspuns:

Hunter x hunter
Inazuma eleven
Owari no seraph
Kuroshitsuji
Sword art online
Naruto
Fairy tail
Ao no exorcist
Romeo x juliet

| AndreiAndrei89 a răspuns:

Animekage scrii pe google si cauti lista anime. Cele mai frumoase anime sunt Naruto, Akatsuki no Yona, Shakugan no Shana si Bleach.(Naruto este cel mai frumos anime).