| lightning23 a întrebat:

Vreau sa radem putin...deci spuneti o intamplare amuzanta din viata voastra. Cine spune cea mai amuzanta poveste castiga o FUNDITZZAA!

Răspuns Câştigător
| Al3xCojbuchi a răspuns:

Pai eram in vara asta si mergeam cu un prieten la telefoanele comune.Am sunat la 112 ca este apelul gratuit.Ne-a raspuns operatoarea: Alo, aici 112, ce urgenta aveti? Eu: Ahh...Ahh...Ahh [gemete].Aia: 112? dupa inca odata: 112? A inchis.Am mers in centru tot in vara si sunam la interfoanele blocurilor si ii intrebam daca le merge frigiderulaughing

2 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Helow. =]] Pai. cele mai interesante faze din viata mea au fost :
Ora de engleza. Ma striga. Zi ce ai scris despre culori.
Incep eu ca verde-i nu stiu cum, ca albastru-i nu stiu cum si ajung la rosu. Fac eu: doamna. eu cred ca rosu e o culoare perversa. adica toate costumele din latex sunt rosii sau negre. Toata clasa a ras.

Apoi, dupa o saptamana de griji, si chinuri ne-a adus tezele la mate, si profu ca sa ma fiarba si mai mult m-a pus in categoria cu nota 4. Si spune. Ai luat... 5! M-am repezit depe scaun si era sa dau cu capul de tabla, ca avem parchet, si era alunecos, si am inceput sa strig prin toata clasa ''AM LUAT 5 AM LUAT 5'' si cand m-am pus la loc pe scaun am si cazut, pentru ca m-am pus dintr-o parte si scaunu a ramas pe 2 picioare, si am ramas cu cracii in sus =]]. Si colac peste pupaza fce profu'' stii, i. langa un 5 merge super bine un 2=]. am inceput sa ma inrosesc la fata, dar nu mi-a pus doi.

Altadata tot la mate, profu are mania sa ia lucruri de pe banca si sa le examineze. Si eu scriu mereu la o''carte'' si aveam deshis la o pagina si ia profu caietu si incepe sa citeasca'' Dupa trei zile am devenit vampir punct. Ciudat punct''. =] a fost penibil rau=]]., si a mai fost odata cand profu' a spus ca virgula creierele noastre merg cu viteza luminii stinse=]]

avem si o profesoara dilie rau de romana! intr-o ora ne spune ''M-AM SATURAT! M-AM SATURAT! nu stiti limba romana deloc'' dupa ce a plecat din clasa am examinat fiecare cuvant de pe tabla, toate erau scrise gresit. mai nou poezie se scrie piozie, functii se scrie fanctii, disperat se scrie desperat... =]]] si asa mai departe:] ca ti-au adus un zambet=]ca pe noi tare ne-au amuzat.

| wPapy a răspuns:

Mda...deci:
La scoala in ora de mate pe la sfarsit incep eu cu gura mare:
-Behehehehehe
-Vrei un 2? zice profu
-Nu cred(apoi ia pixu si inainte sa-mi treaca)
-Stai ca glumeam