| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda daca imi spuneti o intamplare amuzanta din viata voastra.

8 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

"o intamplare amuzanta din viata voastra."

| AlinaaAli a răspuns:

A fost odata ca niciodata
Si au trait fericiti pana la adanci batraneti.
Sfarsit

| Insomnii a răspuns:

Ia sa vedem (precizez e adevarata faza) s-a intamplat acum cateva zile...
Veneam de la scoala si ma opreste un mosulica pe strada, eu ca un bun cetatean ce sunt m-am oprit crezand ca nenea ala ma va intreba despre unde se gaseste o strada sau cate e ceasul (cum intreaba oamenii de obicei) dar cand colo ma intreaba "vrei sa te linga in pi***?" Lund in considerare fata mea ce copil cretin din acel moment am luat-o la picior pana acasa si cand am ajuns la adapot am inceput sa-l injur de mama focului.
THE END.
nu cersesc funda

| SuperMagicSmile a răspuns:

Odata(si nu mint, JUR ca s-a intamplat) ma plimbam prin gradina, si am calcat pe tepii de la o grebla si m-am trezit cu ditamai coada de grebla in caplaughing)
Arata exact ca in Tom & Jerrylaughing)

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

O intamplare amuzanta din viata mea...Ha ha.No.

| Pufi1999 a răspuns:

Sa moara mama ca o fost asa de amuzanta ca m-o trimis mama sa cumpar paine! Haoleo, ce vremuri rele!

| ReapR a răspuns:

Cand am cazut cu **** intr-un stalp mic.
{De la XX-L.}

| emmyxd a răspuns:

Cand aveam 3 ani, eram cu fetele de 10 ani pe afara. era iarna. si am vrut sa facem un om de zapada. ele nu m-au lasat sa fac cu ele dar au spus ca ma vor lasa sa pun morcovulhee hee. si pe cand sa il pun la sfarsit, nu am ajuns unde trebuia sa il pun! laughing) FUNDA?batting eyelashes