| CreepyDarkness a întrebat:

Vreau sa vorbesc despre Naruto Shippuden.Kishimoto a spus ca Naruto sigur va muri.Dar acum se gandeste care varianta sa o aleaga:
1.Naruto moare si Sasuke ramane in viata.
2.Naruto devine "eremitul celor 6 cai naruto" si Sasuke devine Hokage.
Care dintre variante va place mai mult?

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Va muri dar sa moara ca Hokage dupa niste ani de domnie si cu Sakura mana lui dreapta.

| ihacoswhy a răspuns:

Mai bine 2. Cum sa alegem 1?! Nici el nu cred ca ar alege asa ceva! Si Naruto nu va murii de unde scoti asta, Kishimoto nu a spus niciodata asa ceva>.

| ihacoswhy a răspuns:

Kishimoto a spus la Shonen Jump Festa ca nu stie cum sa il invinga pe Madara si ca mereu s-a gandit la Sasuke Hokage si ca seria se va termina in 2014. Dar daca nu ar mai fi Naruto cred ca as innebuni! Oricum as innebuni cand s-ar termina Naruto...

| javiga a răspuns:

Evident,cea de-a doua varianta, de ce?
Deoarece fara Naruto nu ar mai fi anime-ul ''NARUTO'' si in al doilea rand ce cred eu este ca Naruto va supravietui iar sasuke va muri foarte curand. Apoi Naruto devine hokage, apar alti nebuni care vor sa porneasca alt razboi, poate o sa fie un EDO Sasuke...nu stiu, nu stim, un singur om stie:Masashi Kishimoto!