| AlexFotbalistul01 a întrebat:

1.Cine imi poate spune un nume genial pentru un canal de youtube? Dau funda!
2. Imi puteti da cateva sfaturi : Cum sa am un canal de youtube de succes?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

In primul rand pentru a gasi un nume bun ai putea sa combini lucrul tau preferat cu ceva ce are legatura cu canalul. Color Craze HD sau ceva de genu'. Cel mai bine este sa adaugi si un HD sau Gaming HD + numele (inainte de HD sau Gaming HD).

Pentru popularitate iti poti chema prietenii, face reclame sau rugand un alt youtuber sa iti faca galerie. Daca ai facebook, poti sa-i face pagina sau sa le trimiti prietenilor un mesaj in care sa ii rogi sa iti vada canalul.
Sper ca te-am ajutat! BYE BYE!