| TrendyHedgehog a întrebat:

A fost ziua mea duminica trecuta si mama mi-a luat o geaca din imitatie de piele(cred)nu pare a fi piele si nu stiu daca trebuie sa o spal intr-un anume fel sau o bag pur si simplu in masina de spalat.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Intoarce-o pe dos si bag-o la masina dar la un program mai incet fara prea multe rotatii pe minut

1 răspuns:
| MariusPapoi a răspuns:

Hainele din piele sau imitatie de piele nu se spala! pielea se curata cu solutie iar pentru interior se duce la curatatorie!