| DDCC a întrebat:

Ați plâns vreodată pentru o notă proastă luată la școală?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

laughing))
Hai că mi-ai adus aminte de notele la mate, cele mai mistohee hee.

| DDCC explică (pentru h3r):

Nu-mi aminti.
waiting

23 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Niciodata,din contra mi a venit sa rad

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

De multe ori.
*-*

| DDCC explică (pentru SimonaNicoletaღ):

O_O
De ce?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru DDCC):

De oftica, imi parea rau.
*-*

| DDCC explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Mda, me too.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, când am luat primul insuficient in clasa a patra laughing.

| SaBriinaa a răspuns:

Daa. Adica, ce mai conteaza ca poate altii au ras de mine? E nota mea si imi pasa.
Adica...de ce sa nu plang daca asta imi vine sa fac?!

| DDCC explică (pentru SaBriinaa):

Sunt de acord, nu ne face bine dacă ținem totul în noi, trebuie să ne mai descărcăm sentimental dacă simțim asta, indiferent de motiv (financiar, familial, educațional etc.)

| SaBriinaa a răspuns (pentru DDCC):

Pai poate chiar imi pasa de nota aceea ..adica unii sunt indiferenti fata de scoala si e problema lor dar... daca chiar iti pasa nu e o problema sa plangi, ce naiba?

| DDCC explică (pentru SaBriinaa):

Am zis eu cumva că e problemă? happy

| Purgatoriu a răspuns:

Nu şi urăsc persoanele care o fac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt niste note, cum naiba sa plangi pentru o nota, ba chiar radeam cand luam cate un 4

| Wøodenpints a răspuns:

De ce ar plânge cineva pentru o notă pe care a luat-o din cauză că nu a învăţat?

| Dariusuu a răspuns:

Niciodata. Eram doar dezamagit pentru ca aveam asteptari mari, dar sa plang pentru o nota, niciodata.

| Vans a răspuns:

Prin a3-a când am luat primul B laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru primul trei m-am îngrijorat+ am dat foc la fila cu 3 să nu vadă părinții.
Dar am vărsat câteva lacrimi la română(luasem 6) că eram în bancă cu unul mai cu energie și nu m-a lăsat să scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

| wforweirdo a răspuns:

Da,dar eram mai mică pe atunci. Parcă luasem 5 la mate la teză, clasa a6-a cred.

| TheAvenger a răspuns:

Nu.Am început clasa a IX-a cu 3 la chimie și am râs toată ziua laughing.

| MaskOfSanity a răspuns:

Mi-am adus aminte că am luat un 2 la istorie în clasa a IX-a. Hi hi.

| TashaUhm a răspuns:

La primul meu insuficient, in clasa a3a!laughing

| dominic90demy a răspuns:

Da,cand eram micalaughing