| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne- am despărtit..Chestia e ca m-am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne- am certat si nu am mai vorbit de atunci.Acum as da totul sa fiu din nou cu ea. Am mai pus intrebarea, dar astept mai multe sugestii. sper ca ma puteti ajuta. Sa mai incerc sa ma întorc la ea? Daca da, dati-mi o modalitate de impacare.Mentionez ca am 15 ani, nu pot face chiar orice. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dayiii96 a răspuns:

Daca tu crezi ca merita, atunci da...pt a cuceri o fata nu e neaparata nevoie de ceva material, pana si niste cuvinte frumoase spuse din inima sunt importante. spune-i ce simti si scoate-o la un suc happy succes

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte si cu minte, nu te mai amagi singur. Cauta-ti alta fata.

| Allina1 a răspuns:

Stiu cum te simti sad ti.as zice sa cauti pe alta, dar cum nici eu nu am vrut sa fac acest lucru...pai du-te la ea si sarut-o si daca nu te refuza inseamna ca mai tine la tine. spune-i tot ce simti, cat de mult o iubesti si daca nu reactioneaza las.o in pace putin timp ..sau nu.( nu stiu ce fel de fata e ). Doar ca o sa o faci sa se gandeasca foarte profund la tine. poti sa ii trimiti prin posta o scrisoare romantica ( ar fi mai dulce ) un trandafir.ce ii place ..nu trebuie sa fie ceva scump ..majoritatea fetelor iubesc baietii dulci..nu banii..decat daca nu e materialista ...bafta! Fi cat mai dragut. Fa sa se gandeasca la tine si dupa poate sa fie a tawinking sa-mi zici cum a mers