| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne- am despărtit..Chestia e ca m-am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne- am certat si nu am mai vorbit de atunci.Acum as da totul sa fiu din nou cu ea. Am mai pus intrebarea, dar astept mai multe sugestii. sper ca ma puteti ajuta. Sa mai incerc sa ma întorc la ea? Daca da, dati-mi o modalitate de impacare.Mentionez ca am 15 ani, nu pot face chiar orice. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

E mai bine sa lesi sa se linisteasca apele situatia e prea turmentata si prea arinsa, daca tu o tot bati la cap cu vrajeli ca te vreau in apoi acum o sa creada ca esti un disperat, ia vezi daca fata va veni ia la tine atunci ai sa vezi daca chiar te iubeste poate ca din cauza ei v-ati despartit trebuia sa gaseasca ceva ea casa iasa cu altu pun pariu.Si ori cum fete sunt multe si la 15 ani dragostea e trecatoare.

1 răspuns:
| grab a răspuns:

Vorbeste cu ea sincer, spune-i ca te-ai gandit mult la ea in ultima vreme si ti-ai dori foarte mult sa iti mai poata da o sansa. poate si ea singura acum si percuteaza cum vrei tu. succes!