| KhristineQn a întrebat:

Acum 3 zile mi-am facut cont pe wattpad. Cum pot avea mai multi cititori? Aici e http://www.wattpad.com/......apitolul-1

3 răspunsuri:
| SebylVane1890 a răspuns:

Scriind mai bine te asigur ca vei avea mai multi cititorihappy
Nu vreau sa fiu rea dar povestea e atat de tipica si plictisitoare incat nu ai sanse prea mari sa fi apreciata.Nu am citit tot, dar nici nu trebuie ca sa imi formez o parere. Dupa primele randuri m-am plictisit, dar am tras pana la sfarsitul capitolului 2, ca sa nu zici ca vorbesc de plictiseala.
Poate altora le place, au mai fost cazuri, dar eu nu sunt genul tau de cititor, si nici tu genul meu de scriitoare.Nu as da bani pe ce creezi acum, dar poate peste ani vei capata mai multa experienta si vei invata ca nu totul consta in cuvinte, ci in sentimetele pe care acestea le transmit.Degeaba scrii 577786 de cuvinte, daca ele nu exprima niciun sentiment adevarat, ci sunt doar artificialebig grin

| AsTheLove a răspuns:

Esti la inceput. Impartaseste-ti contul peste toate retelele de socializare pe care le ai; intra pe wattpad, aboneaza-te la cat mai multi oameni care-ti plac si roaga-i sa citeasca si ei povestea ta la randul tau!winking
Bafta!

| Starwalker a răspuns:

Commenteaza si urmareste cat mai multe persoane