| Miaeuu a răspuns:

Deci inteleg perfect, si eu am aceeasi problema, cred ca ar trebui sa dai follow la mai multe persoane si sa le spui prietenilor tai sa spuna mai departe, eu asa fac. La mine a mers. Ar trebui sa faci o descriere la carte care sa atraga cititorul, si sa pui nume la capitole sau sa incerci chiar sa schimbi coperta. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai idei bune însă faci foarte multe greșeli de scriere
(''atuncea'',''nimica'').Eu consider Wattpad-ul ca pe un instrument care să-ți perfecționeze modul de a scrie, cititorii contează mai puțin.

| E1Onyx1E a răspuns:

Publicitate. laughing

| Andreea1090 a răspuns (pentru E1Onyx1E):

Http://www.wattpad.com/myworks/32264520-bad-vs-bad-i-adrenaline-h-s
si eu am povestea asta abia inceputa. Eu iti citesc povestea my stephbrother ff
e super misto.