| Hijuro a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am cumparat o pereche de blugi jacob cohen si am dat pe ei 1550 de lei de la emag.Problema este ca nu imi dau seama daca sunt originali, nu prea am incredere in distribuitorii eMAG.Ei au venit in cutie, cu multe etichete, un saculet si un certificat de originalitate.In general cumpar de b-mall.De spus ca este un model mai vintage.
https://imgur.com/a/SBkcA3E

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Originali sau nu oricum ai luat teapa dand 1500 lei pe o pereche de pantaloni

| LoveSleep a răspuns:

Acum câteva zile ți-ai luat niște blugi de la SH și ce să vezi, sunt Jacob Cohen și te întrebi dacă sunt originali sau nu. Că dacă sunt, poți să-i vinzi și să-ți cumperi o față de masă, că cea pe care o ai o are și bunică-mea.

| SilentRain a răspuns:

Cum sa dai atât pe o pereche de blugi laughing)
Clar ca ai luat teapa

| Dorotheea21 a răspuns:

Am vazut blugi Jacob Cohen si la alte firme de livrare, Lyst, Shoptail, Guenstiger, cu preturi intre 860 si peste 4000 de lei, depinde de model.
Nu ai nici un motiv sa crezi ca cei pe care i'ai luat prin eMAG sunt fake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1500 de lei? Clar sunt fake, nu au nici măcar propulsie pentru a ieși din atmosferă. Sunt din ăia clasici doar de purtat, și ăia costă mai puțin. Ai luat țeapă frate!