| ℛąin a întrebat:

Ai curaj să-ți scrii aici cel mai pervers gând?

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa iubesc si sa fiu iubit, neconditionat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Wow ce fantezie perversa!
laughing

| RAY a răspuns:

Azi nu am ganduri perverse ca ma vede dumnezeu de asta tia si luat liber sa ma observe, maine voi vedea in functie de ce drac, demon ma va poseda

| Drimmero a răspuns:

O noapte cu una demna de 60-90-60!

| Drimmero a răspuns:

Mai putin cu partea zgariatului si iti dau numarul meu/

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Nu cred că ți-ar plăcea să faci așa ceva laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

E 'palpitant' cum ai zis si tu...

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Chiar vrei să fii violat? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

Atata timp cat nu am in fata vreo/vreun 'shemale',, nu vad unde e problema,, bwhahahahaha!

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Te credeam cuminte laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

Sunt un om normal,, un barbat ce iubeste femeia!

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea am ganduri perverse de fel, sau poate doar nu vreau sa spun ca am.

| RainmakerX a răspuns:

Da... dupa imi iau ban laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing 69 cu Orlando Bloom rolling on the floor

| ℛąin explică (pentru justanotheruser99):

Uuu, gânduri mari laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

Fantezii laughing randul tau.

| Divy a răspuns:

Să mă domine o fată și să facem sex afară, ar fi unul din gânduri sau să mă lege și să se joace cu un cub de gheață pe mine sau eu pe ea laughing
Am multe gânduri perverse pe noapte, cred că e rău :/ mai ales că eu nu sunt așa dur cum preferă fetele

| GreenVoid a răspuns:

Tu primul si dupa zic si eu laughing

| ℛąin explică (pentru GreenVoid):

Mi-e teamă că sperii lumea. Îi las pe alții să-și facă curaj întâi, dacă își face cineva laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru ℛąin):

Si eu care voiam sa mi dai tu curaj.hee hee Si ti ai gasit perfect ora sa pui intrebarea laughing

| GreenVoid a răspuns:

Oo dar vai perversa micalaughing"violat" presupunand ca lui nu i ar face placerehee hee Lasa l doar in tanga nu i mai da si haine. laughing

| ℛąin explică (pentru GreenVoid):

Am zis violat pentru că sună mai palpitant laughing Acum e rândul tău.

| GreenVoid a răspuns (pentru ℛąin):

Nu stiu, mie imi place sa le implinesc numa devil laughing Glm nu s perversa de fel.Da cine stie poate ma inspir de la tine si scot si eu pe vreunu la plimbarelaughing

| ℛąin explică (pentru GreenVoid):

Să ai grijă unde își face nevoile rolling on the floor

| GreenVoid a răspuns (pentru ℛąin):

laughing)

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Da, dar nu avem de ce, aia se simte doar intre doua persoane ce se iubesc happy

| idkplm a răspuns:

Dacă răspund la asta sperii lumea smug>>>