| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai incercat vreodata sa atingi perfectiunea sau sa ajungi cat mai aproape de perfectiune, sa fii cat mai perfect?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu există așa ceva. În plus pentru tine perfecțiunea e cumva, pentru mine e altfel, deci nu e relevant.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, am incercat de multe ori, si am realizat ca perfectiunea nu exista. Dar nu am nimic de pierdut daca tot incerc.

| RainmakerX a răspuns:

Pentru mine termenul perfect este echivalent cu infinit... un om nu are cum sa atinga perfectiunea.

| Clorox a răspuns:

Nu exista asa ceva, perfectiunea la care aspir pe langa faptul ca este inexistenta este si foarte intunecata, nu ca ai vrea sa stii laughing

| peperonies a răspuns:

Perfect e superlativ absolut si nu are grad de comparatie.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Da. De multe ori incep sa ma enervez ca nu reusesc, mai ales cand alte persoane frustrate iti accentueaza greselile.