| InnocentSmile a întrebat:

V-ati dorit vreodata sa fiti perfecti sau aproape perfecti? dc?(stiu ca perfectiunea nu exista si ca numai D-zeu este perfect)
Dau fundoi pentru cel mai frumos raspunshappyrestul vothappy

Răspuns Câştigător
| katherine_7127 a răspuns:

Mi-am dorit sa fiu perfecta de cateva ori in viata, dar numai pentru mine. Niciodata pentru un baiat, un parinte, o prietena, etc. Si e un sfat pentru toti : Fiti perfecti pentru voi, si invatati sa va iubiti! Interesanta intrebare, sa stii. smug.

2 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Da! Cu totii ne dormim sa fim perfecti, dar nimeni nu-i perfect, numai D-zeu cum ai spus tu! Motivul perfectiunii este foarte simplu:
Cand esti perfect, nu ai nicio zgarietura, nicio cicatrice, niciun cos. Esti cel mai bun la invatatura. Esti cel mai popular si toate fetele\baietii de plac. Esti absolut super! Ai haine la moda! Esti super bogat si ai o super vila.
Asa isi doreste toate lumea sa fie, am dreptate?
Chiar si eu!
fundita?

| ღByByღ a răspuns:

Cine nu isi doreste? Doar ca perfectiunea inseamna ca nu ai trecut prin viata...adika nicio cazatura care sa te invete ceva in viitor? nicio pierdere dupa care sa castigi? nu cred ca e atat de frumos sincer e ca si cum ai trai intr-o sticla si nimeni nu ar avea voie sa te atinga.deci perfect? nu e atat de interesant funda?