| RAY a întrebat:

Ai luat vreodata împrumut sume mari de bani?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu am luat nici sume mici pana acum si sper sa nu fiu nevoit nici pe viitor. Am dat bani imprumut, dar nici asta nu prea mai fac pentru ca nu vreau sa ma rog de cineva sa-mi dea banii inapoi...

| RAY explică (pentru Dismally):

Eu nici nu am ceut imprumut ceva dar tot am

| RAY explică (pentru Dismally):

Nici sa nu iei vreodata indiferent cine te împrumută sau ce scop, mai bine sărac dar fara datorii, sa mânci o coajă de pâine dar fara datorii

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Pai nu prea imi iau lucruri daca nu mi le permit.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mari, nu. Au fost sume modice, dar le-am achitat într-un timp scurt.