| AllieAyl a întrebat:

Ai o intamplare amuzanta? Vrei sa o impartasesti cu noi? Cea mai amuzanta intamplare primeste fundita. big grin

1 răspuns:
| Luca212006 a răspuns:

Primesc un mesaj pe wath app cum ca scuze ca nu a putut dura mai mult scuze m-am gandit ca ii iubita mea dar stai de unde are numărul meu deoarece noi vorbim pe mesinger. Ma uit la profil pe Facebook scrie numărul de telefon doar pentru prieteni. Ii scriu me wath app nu-i nimic daca asta este dorința ta o respect dar măcar sa ma lasi sa te scot la un suc de rămas bun. Zice ca ori cum vroia sa vina la mine dar ea nu a fost la mine niciodată, no ceva nu ii bine o întreb dar tu nu esti bubu raspunsul este cam asa: nu sunt bunica ta