| cıσccσʟαтα a întrebat:

Cea mai amuzanta intamplare primeste fundoiwinkinglaughing

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Asta s-a intamplat mai demult.eram la aqua magic si ma dadeam pe tobogan si chilotseii de la costumul e baie era prins in ata...cand ma dadeam mi s-a desprins ata si am ramas practic in "pruna goala".laughing toti se uitau la mine.off a fost jenant. funda?

| lipitoOarea a răspuns:

M-am impiedicat in fata tuturor cand m-am dus sa-mi iau diploma la premiere anul asta.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunăă:*
Păăăi.cea mai amuzantă intâmplare ...sunt cam multe.dar zic una dintre elelaughing
Acum cățiva ani cand a venit dirigu in vizita, tata mi-a zis sa fiu politicoasăă si sa merg sa ii pun lu dirigu un pahar de suc.
Am mers eu la bucatarie.am luat o sticla de pepsi.si ma tot chinuiam sa o deshidlaughing
Am luat sticla si de nervi ca tot nu se desfacea am inceput sa o agit.Cand deodataa sare dopu si tot sucul a fost pe minelaughing
Euu am izbucnit dintr.o data si am zis: Săăă imii bagg pwlaalaughing
Când măă intorc ce să vad. Tata, mamaa si diriguu se uitau la mine ca la felul 14laughing bine.inteles ca dupa am fost pedepsita o perioada.dar a trecutlaughing

| MissDelevingne a răspuns:

Unu,la ora de mate, de 1 aprilie s-a ascuns in dulap si coegii au spus sa-l puna absent, dar el trebuia sa sara din dulap si sa-l sperie pe profu...dar mai bine nu...ne statea inima in chiloti de fricalaughing si mai bine ei au spus ce urma sa se intample
atunci profu l-a luat si l-a dus la baie sa-l spele ca a zis ca sunt microbi in dulaplaughing

| orhidee a răspuns:

Nimanui de la scoala nu-i place ora de engleza si odata cand s-a terminat ora laughing un baiat mai glumet a zis,, Bye bye domn' profesor! bye bye!"si de ferecire la pupat pe cel mai bun prieten al lui. apoi toata clasa a mazgalit tablele.era asa amuzant laughing Funda?