Ai purta un gadget care te face sa stai drept?

Pentru ca una dintre tendintele puternice actuale este integrarea tehnologiei in obiectele pe care le folosim zi de zi, alaturi de inventarea de aparate care sa ne rezolve probleme frecvente, UpRight vine cu o solutie pentru cei care nu au o postura perfecta: un gadget care se lipeste pe spate si apoi vibreaza atunci cand nu stai drept.

Posesorii incep cu sesiuni de purtare de 15 minute, dar in 2-3 saptamani, dispozitivul deja lucreaza intens, iar statul drept devine mult mai natural. Mai multe detalii sunt aici

Ti-ar placea? Ai avea nevoie de asa ceva?

65 răspunsuri:
| puscahoreangaion a răspuns:

De ce nu daca ma ajute! cu siguranta!

| Mariusflo a răspuns:

Da.

| MozZatY a răspuns:

NU stiu ce sa zic, ideea e ca eu mereu incerc sa stau drept, numai ca ma doar coloana, simt ca o fortez. Stand mai "cocosat" simt un confortbatting eyelashes

| Andrei123654789 a răspuns:

Sincer,da.

| Garielu a răspuns:

Nu

| OtakuShoujo a răspuns:

Daa.

| euAnonim100 a răspuns:

Categoric DA!

| andreiboss31 a răspuns:

Da.

| Drack550 a răspuns:

As incerca de ce nu.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Și DA și NU

| MeddyMaddy a răspuns:

Da. In primul rand pentru ca pentru mie a sta dreapta reprezinta o problema. Incerc sa stau dreapta, dar la un moment dat uit si pana la urma tot stau putin cocosata. As purta acest aparat pentru ca dupa maxim o saptamana as scapa de el (va deveni o obisnuita, sper).

| Valentyna290497 a răspuns:

Da normal

| anedreaeaaa a răspuns:

Sigur...de ce nu? De obicei la calculator stau cocosatalaughing
dar l-as purta doar in casa

| FOTOmodel99 a răspuns:

Nu happy

| Floricikmov a răspuns:

Daca ar fi la un pret bun as incerca.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Da, mi-ar place si mi-ar fi de folos asa ceva!
M-ar ajuta foarte mult si as avea mai multa incredere in ce pot face!

| Diana1417 a răspuns:

Nu chiar nu

| AndreiTudose a răspuns:

50% da si 50% nu

| MooN204 a răspuns:

50% pozitiv

| AnimalLover02 a răspuns:

Nu! Niciodata

| Elenaeli22 a răspuns:

Si da si nu nu stiu

| Shizuo a răspuns:

De ce? Daca asa ne-a lasat barza, de ce sa ne schimbam? Eu zic ca nu.

| Fferdy a răspuns:

Da, dar se lipeste, ori iti cade ori nu il mai poti da jos!

| Bogdantpu98 a răspuns:

Nu tocmai!

| Badea_Alexandra_1991 a răspuns:

Da,mi-ar placea.

| Pisicuta2 a răspuns:

Da,as purta un gadget.

| Emi8888 a răspuns:

Sigur

| Izabellsisu a răspuns:

NU

| negropantrans a răspuns:

Nu se stie ce urmari va da, asa ca nu, fiindca spinarea dreapta poti s-o tii chiar tu, asta depinde de faptul daca vrei asta tu.

| dansatoarea a răspuns:

Da