Ai purta un gadget care te face sa stai drept?

Pentru ca una dintre tendintele puternice actuale este integrarea tehnologiei in obiectele pe care le folosim zi de zi, alaturi de inventarea de aparate care sa ne rezolve probleme frecvente, UpRight vine cu o solutie pentru cei care nu au o postura perfecta: un gadget care se lipeste pe spate si apoi vibreaza atunci cand nu stai drept.

Posesorii incep cu sesiuni de purtare de 15 minute, dar in 2-3 saptamani, dispozitivul deja lucreaza intens, iar statul drept devine mult mai natural. Mai multe detalii sunt aici

Ti-ar placea? Ai avea nevoie de asa ceva?

65 răspunsuri:
| RaFIREMAN a răspuns:

Da,mi-ar placea asa ceva.Trebuie sa ma obisnuiesc sa stau drept.

| psycho04 a răspuns:

Mi-ar place.

| psycho04 a răspuns:

Nu

| florinnanu a răspuns:

Super! da!

| nirinika a răspuns:

Da as purta