| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai putea sta o zi intreaga urmandu-ti obiceiurile de zi cu zi fara sa-ti atingi deloc palma dreapta de palma stanga?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Daca ma spala altcineva pe maini, da.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cancer de intrebaaaari

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am incercat niciodata asta, sunt 50% sanse sa reusesc si 50% sanse sa esuez.

| cristimihailov a răspuns:

Pui manusi chiftelutzo

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca te-ai stradui o zi intreaga ai reusi sa-ti conectezi neuronul stang cu neuronul drept?

| Sociopat a răspuns:

Cand o frec, folosesc ambele maini deci nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Daca as sta numai cu gandul sa nu ating palmele deloc.Asta ar insemna sa nu ma mai spal si sa mananc cu mainele murdare.

| Hieer a răspuns:

Hai să încercăm!

| Printesa10TM a răspuns:

Da, pana seara cand te rogi!