| Azalea a întrebat:

Cand citim in palma trebuie sa o facem in cea dreapta sau in palma stanga? eu stiam ca in stanga dar pe net toate pozele care ne arata liniile palmei sunt facute la palma dreapta...
Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Eu cred ca cititul in palma este abureala ieftina practicata de,, vrajitoare'' pentru a face si ele un ban,, cinstit''. Nimeni nu poate ghici viitorul, iar cel mai mic gest pe care tu il faci poate surveni la schimbarea acestuia...deci in concluzie nici destinul nu exista, tu singur ti-l creezi!

| Azalea explică:

Si eu stiam ca butterfly dar mie mi se adevereste mai mult ce scrie in dreapta, legat de personalitate si oricum, nici eu nu prea cred in prezicerea viitorului, dar notiunile legate de personalitate chiar sunt reale uneori.

| daniella9805 a răspuns:

1.eu nu cred in asa ceva (fara suparare e doar parerea mea)
2.intreaba pe cineva cu "experienta" in asa ceva

| Any_2336 a răspuns:

Eu am avut o carte despre cititul in palma dar am pierdut-o cand ne-am mutat anul trecut. Trebuie sa citesti in palma dreapta (asa scria in carte) dar daca te uiti la ambele palme la detalii observi sa sunt aproape in oglinda deci nu prea ar conta in care palma te uiti. Sper ca te-am ajutat happy funda?

| Marius96 a răspuns:

Cititul in palma se face doar la mana STANGA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiam ca pana stanga iti arata destinu cum iti este sortit si la dreapta km ti l-ai facut u...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jerkin,nu sunt de acord cu tine, liniile nu sunt la fel, chiar eu la palma stanga am 3 iar la dreapta 2

| lawynutza a răspuns:

Bunica unui prieten zice ca in stanga dar... asta e parerea dansei de acum fiecare are parerile ei nu? chiar daca am mai uzit de citit in palma eu cred ca in ambele nu conteaza faceti cum vreti