| analia0103 a întrebat:

Aici puteti afla cum va cheama pe japoneza, daca doriti sa aflati asta, desigur.

A -ca; B-tu; C-mi; D -te; E -cu; F -lu; G -si; H -ri; I -ki; J -zu; K-me;

L-ta; M -rin; N -to; O -mo; P -no; Q -ke; R -si; S -ari; T -chi; U -do;

V -ru; W -mei; X-na; Y-fu; Z-zi

My name >>= catocatakica...analia(desi ma cheama fernznda nu stiu de ce toata lumea imi zice analia)

Al vostru care este?

10 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pe mine ma cheama:

Cateteca (Adda) Catacumiaricatotesica (Alecsandra)

Si in caz ca va intrebi chiar asa ma cheama big grin

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pe mine ma cheama Tukicatomica de la Bianca.Numai bine.

| LucianGabriel a răspuns:

Tadomikicato

| SweetAngelCry a răspuns:

Tukicatomicalaughing) adica Bianca si ma mai cheama si Misichiarichikitoca adica Cristinalaughing

| LarisaOana a răspuns:

Mocatoca Tacasichiarica adica Oana Larisa.

| яєιяα a răspuns:

Misichiarichikica... Cristina love struck

| alygiorgi a răspuns:

Catacunacatotesica
adica
Alexandra
happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kizicatucutaca laughing, aoleeeu incearca sa pronunti numele asta ca eu mor de ras! Nici nu ma mir ca nu gasesc cantece in japoneza, cinestie daca raman cu limba-n gura dupa un cuvant, da pai dupa un cantec! Ma cheama Izabela, ma cheama si Maria ( Rincasikica )! Parca suna mai bine maria!

| frumusicclaudic a răspuns:

Mitacadotekica (claudia) rucatacutochitoca (valentina)

| otty a răspuns:

Pe mine ma cheama in japoneza momichicarukica