| marialungu a întrebat:

AJUTATI MA, va rog, VREAU sa scot o poza, dar nu am imprimanta, ce trebuie sa fac? sa o pun pe un stic, si ma pot duce la un xerox din ala bun, ma primeste, costa mult color? ce alte oportunitati am?

2 răspunsuri:
| EchoWinds a răspuns:

Poti sa trimiti unui prieten de al tau care are imprimanta color si alta optiune nu ai decat pe care am zis eu si pe care ai zis tu...happy

| Alunitza99 a răspuns:

Ai putea incerca varianta ta:sa pui pe un stick, si sa te duci la un xerox; o pagina color costa 1, 5 lei.Dar mai poti si rogi pe cineva, o pritena sa iti scoata poza la imprimanta ei si daca e ii dai si cativa bani sau ii poti face un favor cand va avea si ea nevoie la randul ei.