| Andrutza_2790 a întrebat:

Ajutor am luat paduchi de la o vecina si mia cumparat mama o solutie de la farmacie paduchii si lindenii au murit dar lindenii nu au cazut jos au ramas pe firul de par ar fi o solutie sai adun cate unul dar am parul foarte des si nu ar merge ajutor plizz funda

2 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Daca ai bunica la tara aveau un pieptan de os, facut de tigani era asa de fin dadea jos tot.ala te scapa

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

O solutie ar fi sa te tunzi cheala pentru a scapa de lindeni.