| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Vreau sa imi cumpar o tableta si nu stiu ce sa ma decid.Sa iau un Samsung galaxy tab 2 10.1 sau galaxy note 10.1.Din cate am vazut note are functii mai interesante, dar nu stiu sigur ce sa aleg.

1 răspuns:
| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

Cel mai bine iti iei note 10.1. Eu am note si fratele meu are tab 2 si pur si simplu nu se pot compara. Dar ai grija! Note 10.1 are 2 modele: N8000 este si cu telefon, dar N8020 nu are telefon si are 4g. Eu am N8020 si nu vad rostul de a avea si un telefon. Functiile pe note 10.1 sunt exceptionale, nu am cu ce sa ma plang. Oricum, eu am devenit dependenta de note 10.1 pe cand fratele meu cu tab 2 vrea sa o vanda pentru a-si lua note 10.1 ca a mea. Sper ca ti-am fost de ajutor.