| kiss1 a întrebat:

,, Alb,, sau,, negru,, ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Alb love struck
Care pentru mine reprezinta puritatea, impecabilul love struck

15 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Alb

| Ada... a răspuns:

Grea întrebarethinking Cred ca albwinking.

| medgirl a răspuns:

Hmm...vara sigur alb(ma refer la haine, pentru ca in negru este foarte cald), in rest negru... dar totusi ambele imi plac.in special combinate!

| Anelise_2071 a răspuns:

Alb, culoarea puritatii si a sufletului curat.

| greenish a răspuns:

Negru happy

| vlad24tm a răspuns:

Pai as merge spre negru dar tot prefer combinatehappy:* si la propriu si la figurathappy

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Poi as alege mai mult albul. Depinde de situatie, dar oricum mai mult alb.

| 100%Diana a răspuns:

Alb.

| lavii a răspuns:

Negru:X. sau incearca o combinatie intre ele. bine. depinde despre ce e vorbabig grin

| minzybom a răspuns (pentru lavii):

Despre ce crezi ca este zorba despre culori 8-l

| BEBE_6063 a răspuns:

Un alb negru colorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune numele meu.Nu pot să aleg nici în ruptul capului blushing.

| Maya_5267 a răspuns:

Alb

| pa1r0c13 a răspuns:

Negru !