| Louuder98 a întrebat:

Alege un răspuns câştigător
Buna TPU. Am împlinit 18 ani în septembrie dar am depus cererea pentru alocatie abia luna trecuta. Din cate am inteles ar trebui sa vina de luna asta dar vreau sa stiu daca o sa iau bani si pe octombrie, noiembrie. Menţionez ca alocatia trebuia sa intre de pe 12 decembrie si încă nu am primit-o.

Răspuns Câştigător
| NotMyFault a răspuns:

De obicei îți intra după 3 luni de la depunerea actelor, iar atunci o primești si pe cea restanta, din lunile in care ți-a fost oprita.

1 răspuns:
| LoveSleep a răspuns:

Vrei să zici "șomaj".