| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Am 11 ani ce as putea sa fac cu prietenele mele adica ce sa ne jucam de exemplu volei sa sarim elastic sa sarim si cu coarda sa ne plimbam sa ascultam muzica sa povestim etc cine imi spune ce am putea face

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cred ca ti-ai raspuns singura la intrebare.

| Andu96 a răspuns:

straight face M-ai lasat fara cuvinte... la varsta ta nu ai ce face cu prietenele? DA! Jucati un volei, sariti coarda, stiu cum e sa fii in situatia asta, dar nu puteti macar sa gasiti un subiect de discutie mai amplu? Luati de exemplu baietii! Ca toti spun ca fetele doar asta vorbesc...nu stiu ce sa mai spun. Chiar m-a frapat intrebarea ta.

| Andu96 a răspuns:

Pai vezi ca aveti ce face?laughing

| Pirkko a răspuns:

Ce-ai putea sa faci? Sa inveti semnele de punctuatie!

| camifgtjfjtyfmh explică:

Pai noi exact de subiectu asta vorbim!