| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Ce mai fac cele mai bune prieteneva zic ce fac eu cu cea mai buna prietena si dupa aia sa ne ziceti ce am mai putea face avem semnul nostru secret ne jucam in fiecare zi mergem in parc avem caietu nostru cu ce aventuri am avut ne zicem secretele povestim despre ceva subiecte am invatat limba italiana impreuna pentru ca cand suntem cu altcineva sa nu inteleaga ce vorbim ne plimbam ascultam muzica vrem sa ne facem bratara preitenie si facem mai multe chesti

1 răspuns:
| marwitch a răspuns:

Uau...prietenie, nu gluma happy Eu cu prietena mea in noaptile cand nu am somn vorbim amandoua pe mess ( binenteles, daca nici ea nu are somn), sau seara tarziu cand nu mai putem sa mergem una la alta ( stii tu, dupa ora 18, cam asa) avem amandoua conturi pe metin si stam sa discutam despre ce am mai facut pe joc, despre iubitii virtuali, despre tot jocul happy Noi stam cam departe una de alta deci nu ne vedem prea des, din pacate sad