| Crynutza a întrebat:

Am 15 jumatate si am un prieten de un an si de la o vreme el imi tot zice sa facem dragoste, mi-e imi e putin frica pentru ca sunt virgina. Credeti ca este prea devreme pentru a imi incepe viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| anika33 a răspuns:

Daca simti ca vrei si poti, fa-o. Daca nu. explica-i ca inca nu esti pregatita pentru asa ceva :* puuupiiic

5 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Da este prea devreme, de ce te grabeste? Eu stiu ca dorinta e mare dar nu e bine pentru tine caci esti mica si ai timp, eu zic sa ii spui sa nu te grabeasca si daca te iubeste sa te astepte, sa nu faci un pas gresit apoi sa iti para rau el trebuie sa te inteleaga si sa te astepte nu sa te grabeasca.Numai bine si ai grija

| Lorelai a răspuns:

Da e prea devreme, mai asteapta sunt sigura ca nu esti pregatita, nu o face doar de dragul lui. Daca te iubeste te asteapta!

| pisicutsa a răspuns:

Daaaa, 15 îmi pare prea puţin pentru a începe o altă viaţă. Spre exemplu eu am pierdut virginitatea la 16 ani, dar baiatul nu a cerut nimic de la mine, eu singură l'am ales căci ştiam că vo fi cu el pînă la sfîrşitul vieţii mele, şi iata au trecut de atunci aproape doi ani şi noi suntem împreună. Însă dacă ţi'a cerut băiatul acesta, reiese că lui îi trebuie doar plăcere trupeacă, dacă te va înţelege şi nu va mai cere pînă nu decizi tu înseamnă că te iubeşte. Baftă Alexa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e prea devreme pentru uh, esti prea mica.si nu ai dc sa iti distrugi viata de mica`...si pentru ca daca faci asta odata va cere mai mult siu uh nu te vei mai dezvolta`...mai bine zii sa astepte ca ma mir ca si el ii prea mic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Alexa esti prea mik! Eu am 15 ani si am avut mai multi prieteni de'a lungul timpului, si cu toti care am fost mi'au cerut lucrul asta si eu le ziceam mereu ca daca ma iubeste ma asteapta, si n-a fost asa pentru ca baietii vor sa se culce cu tine si dupa aia te lasa ce zic las'o draq pe asta am...'o si gata! Ce imi mai trebuie! Deci incearca si u vezi daca te mai iubeste sau nu si repet esti prea mik lasa ca o sa ai timp si de asta! te pop