| xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

Am 2 colegi in clasa (o fata si un baiat). Fata statea pe o banca vorbind cu altcineva si dupa ce pleaca se aseaza incet colegul pe banca si se rupe.A cui e vina? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

E vina bancii.
Cred ca banca era veche si nu a mai rezistat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A bancii.Colegul era mai plinut decat cealalta persoana.Iar banca a cedat.

evenso
| evenso a răspuns:

Dupa ce ai scris se pare ca nimeni nu e vinovat, banca nu a mai rezistat.

| LolaLollita a răspuns:

Vina este e amandurora si a celor care au mai stat pe banca. Insa, tinand cont ca banca a cedat sub acel baiat, cel mai probabil el va suporta consecintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar voi nu aveti si scaune in sala de clasa de va asezati fundul pe banci?

| NoLiesJustLove a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuia sa se urce niciunu pe banca pentru ca bancu nu e de stat cu fundu pe ea, in al 2-lea rand cred ca colegul tau pentru ca dupa ce s-a pus el s-a rupt banca sau a 3 a varianta amandoi sunt de vina pentru ca s-au urcat pe banca

| xxxSecretDiscretxxx explică:

rolling on the floor))))))))))