| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari la care nu am niciun raspuns! Poate sunt prea grele pentru cineva ca sa nu poata raspunde....nu stiu! Am in total 4 intrebari si astept macar la una un raspuns eficient! La cel desspre scoala ma refer!

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Unde găsesc cele 4 întrebări? Mulţumesc.

| anonim_4396 explică (pentru RomulusMilea):

Dai clik pe DariaDaria1000 apoi vezi ca aare o poza de profiil (eu nu am nici o poza) si vezi ca mai jos scrie 6 sau 7 intrebarii pentru ca am mai pus cateva...cea mai importanta este cea cu testele initiale daca se dau acelasi ca anul trecut pentru ca ma sacaie o colega si devine prea enervanta! Daca poti sa imi raspunzi iti multumesc!