| sweetyangel a întrebat:

Am 2 intrebari legate de imvu: 1)Am doua conturi pe unu sunt vip iar pe celalalt nu cum pot sa-l fac si pe al doilea cu ajutorul primului.laughing nu stiu cum sa ma exprim si 2)Cum pot crea propriul room?

2 răspunsuri:
| MirunaB a răspuns:

1.Pai nu merge cu ajutorul celuilalt sa te faci vip. Fate cu www.imved.com :)
2.Nu stiu cum se face roomu:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vip te poti face cu imved. Ca sa iti creezii un room, Suntt 2 pasii : 1 : Dai la chat room si iti vor aparea sus in stanga doua buttoane.Pe Primul button va scrie " Search" Iar pe al doilea " Manage". Dai pe "Manage" si iti va aparea "Creat A Room" Dai acolo completezi ce trebuie completat si gata. Sper ca ai inteles!