| RoUzzY a întrebat:

Cum imi pot crea propriul meu room la imvu
trebuie sa fii neaparat vip?
am conturi vip dar trebuie sa fii neaparat vip ca sa iti poti creea un room?
daca da cum?
cum imi pot creea propriul meu room?

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Da in primul rand trebuie sa fii viphappy
K sa iti creezi un room trebuie sa intrii pe pagina ta de pornire, home page mai exact
Si undeva mai sus scrie COMMUNITY, SHOP, GAMES, CREDITS, CREATE etc...
Tu trebuie sa intrii in COMMUNITY, in public rooms, dupa ce ai intrat in public rooms. in stanga mai sus scrie Create a new 3d Chat room. Dai click acolo si completezi numele camerei etc.

Sper ca te'am ajutathappy
Fundita?:Xhee hee

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Scz ca rasp tocmai acum
Nu.nu cont daca esti vip gratis sau nu.tongue

| RoUzzY explică:

Mrs mult:*

| RoUzzY explică:

Nu gasesc unde scrie ''create a new 3D hat room''
nu gasesc

| RoUzzY explică:

Ew am un cont vip dar nu am dat bani pe el l-am facut gratis
conteaza? trebuie neaparat sa am un cont vip pe care am dat bani sa fiu vip? sau nu conteaza? mai iti dau o funda maine daca imi zici!