| dirtydiana51 a întrebat:

Am auzit ca Michael Jackson(care se presupune ca a murit acum doua luni si jumatate)traieste.Este adevarat sau nu? Va rog, daca stie cineva, sa imi dea un raspuns!

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Nu traieste happy a facut si inmormantarea nu demult tu crezi daca ar trai copii aia si toata familia aia ar mai fi asa trista si ar mai merge la ceremoniethinking

acum nu stiu asa cred

eu sper sa traiasca

| Betty18 a răspuns:

Cn ti-a zis asta? nu traieste e ingropat de-a binelea
Dumnezeu sa il ierte!

succes

| frida0purple a răspuns:

Da, este adevarat! mi se pare ca l-am vazuit ieri cu Elvis si Merlin Monroe thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de unde, e mort si ingropat(mai nou-era si cazu')

| dirtydiana51 explică:

Intreb pentru ca tin foarte mult la Michael, este idolul meu si prima oara cand am auzit vestea am crezut ca este in viata, ca e totul o farsa.Si inca sper sa fie...