| Fatamuntilor a întrebat:

Am auzit (cica) ca la Bucuresti a nins,,ca in povesti"!
V-ati pregatit masinile pentru iarna (caucicuri,lanturi, saculeti cu nisip,lopeti)?big grin
E ciudat totusi ca aici la munte e uscat,nu a nins nici macar pe munti. Cred ca cineva a incurcat,, borcanele"laughing

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu are nevoie, merge numai pe drum uscat sau umed de la ploaie. M-am saturat de 30ºC cand se termina petrolul asta imputit ca sa mai vina frigul in lume odata.

| Fatamuntilor explică (pentru mgtow):

Sa inteleg ca iti place frigul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ador frigul.

| RAY a răspuns:

Vezi de ce tiau luat alesi vacanta? pai sa nu mature zapada

suntserios
| suntserios a răspuns:

A nins, dar a trecut deja, acum sunt doar balti

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Ma gandesc ca nu avea cum sa tina... totusi e un fel de avertisment, mai ales pentru soferi!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu mi-am pregatit inca masinile pentru iarna, e coada prea mare la vulcanizare acum. Astept sa mai traca putin nebunia cu zapara. Nu mi-a placut niciodata aglomeratia.