| Dani211 a întrebat:

Am avut un accident acum 2 săptămâni si am fost nevoit sa fac niște radiografii mi-a spus medicul ca am 2 oase in plus la gambe si un os in plus la ambele arcade, ca am genetic hibrid de homo sapiens laughing
As lăsa niște poze cu radiografii aici, dar nu știu cum sa fac.E adevărat ca oasele acestea in corp sunt ADN strămoșilor mei de acum zeci de mii de ani?
Și ca am oasele la picioare sa ma pot cațăra in copaci mai repede si arcadele ca sa rezist la lovituri laughing?
Nu mi-a făcut radiografii și la mâini ca sigur găsea ceva și la ele=}}
Dau funda, m-a făcut curios acel medic despre ce a spus.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Altceva nu ti-a spus? Poate ca ai 2 scule in loc de una laughing iar tu nu ai stiut pana acum, ori poate ca esti hermafrodit.
Te plictisesti rau se pare.

| Dani211 explică (pentru relian):

Treci privat sa îți dau pozele

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ei vezi, ești dovada vie și clară a EVOLUȚIEI omului și nu a creației!

| Dani211 explică (pentru sierra1):

Pai ce evoluție ca majoritatea oamenilor sunt normali, eu am ceva primitiv, dar totuși mi-a crescut stima de sine cu mult, când mi-a spus asta laughing
Și gen mulți mi au spus ca am gambele mari, făcute.Și dacă fac sala laughing
Dacă mai îmi iau și parul de pe picioare seduc toate fetele

| sierra1 a răspuns (pentru Dani211):

" Dani211: Pai ce evoluție ca"

tu ori n-ai proprietatea termenilor pe care-i folosești ori... ce? Uită-te mai jos la ce ai scris tot tu

" Dani211 : oasele acestea in corp sunt ADN strămoșilor mei de acum Zecii de mii de ani?"

| Dani211 explică (pentru sierra1):

Pai zic ca evoluția asta nu trebuia sa aibă loc in secolu asta laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

ADN-ul îl ai în toate celulele corpului.