| mihaa a întrebat:

Am avut un film super bun o comedie dar fetitele au distrus cd-ul si nu mai stiu titlu filmului, era o comedie cu soldatii americanii care trebuia sa plece in misiune in irak, dar in timpul zborului se deschide trapa de la avion si aterizeaza in mexic, si fac acolo numa traznai, salveaza un sat de banditii, si tarziu afla ca ei sunt de fapt in mexic si nu in irak
stie cineva numele filmului din descrierea facuta?
va multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Delta Farce-Operaţiunea Delta Farce, vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=NeWwcTKO64g

1 răspuns:
| s0ryNNell a răspuns:

Il stiam sad pare rau sad l-am vazut e super laughing erau 2 si sefu lor maram laughing si aparau satu de banditii aia