| harciog a întrebat:

Am dat intimplator peste un site interesant cit de cit, se cheama "Secretele lui Lovendal". Problema este ca am dat si peste un tratament pentru "insomniaci"foarte eficace pentru ei dar destul de macabru pentru mine si specia mea de harciog.Cica, daca vor sa aiba un somn linistit sa-si maseze talpile cu seu de harciog.Acum nu stiu citi insomniaci sint pe TPU dar tin sa anunt ca in primavara vreau sa ies stridie fara nici un pic de seu pe mine.Problema este ca am dat intimplator aseara peste o userita cu numele harcioaga careia i-am raspuns la o intrebare cu o indecenta mai in gluma, crezind ca si-a tras nikul respectiv pentru a ma lua la misto. O fi stiind saracuta ce ne-a pregatit Lovendal asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am descoperit de mult...tu abia acum? Mai este si haoleu.ro

| harciog explică (pentru anonim_4396):

Vezi de treaba ca nu m-a interesat decit seul de harciog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru harciog):

OK.Inseamna ca eu nu am inteles intrebarea.