| maria_6773 a întrebat:

Am de cumparat un cadou pentru o colega de clasa deoarece am tras biletele cu numele unui coleg caruia trebuie sa-i facem un cadou de craciun.Sunt in clasa a 5-a si nu o cunosc prea bine.Este o fire calma si rabdatoare, inteligenta si nu este fitoasa. Dati si voi iste idei.plz urgent. FUNDA cel MAI POTRIVIT CADOU.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un animalut de plus, sau un jurnal, sau, poate vreo jucarie din aia haioasa care scoate sunete cand o atingi pe burtica.

1 răspuns: