| Gintariu_Marian_1971 a întrebat:

Am doua masini una este opel astra j din 2012 cu motor de 1, 7 diesel motor ecotec si un renault laguna cu motor de 1, 9 dci asa vrea sa vand una din ele si nu stiu pe care ca ci amandoua merg foarte bine

1 răspuns:
| Sima_Danut_1993 a răspuns:

Marian daca le iubesti pe amandoua vindele mai bine decat sa ramai cu una dintre ele si sa fi dezamagit, vorba aia daca iubesti ceva il lasi sa plece s. Eu asta iti recomand si iei o masina pecare o preferi si a-si recomanda vinderea renault laguna si pastrarea opel astra. Daca vrei sa fi smecher find ca opel-ul are un dizain foarte confortabil si un consum mic din cate am auzit.