| Pascal45 a întrebat:

Am înghițit din greșeală niste viermi ce mi se poate întâmpla și cum pot sa nu pățesc nimic?

1 răspuns:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Doamne ferește mergi urgent la medic te poți îmbolnăvit grav nu te juca cu sănătatea ta și nici asemena prosti nu mai face cu stomacul poate nu-ți dai seama da nu ești într-o situația deloc bună mergi la medic căci poți avea probleme de sănătatea grav de tot nu știu cum ai reușit din greșeală sa înghiți viermi...