| Marii a întrebat:

Am inteles ca samponul anti-matreata te scapa de matreata, cel pentru volum iti ridica parul in sus, dar cel pentru varfuri despicate ce-i face parului? Ca nu ma gandesc ca le lipeste la loc, nu?laughing Sau ca taie frumusel spuma aia varfurile laughing. Pentru ce-i bun?

2 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Samponul pentru varfuri despicate nu poate face minuni, dar cel mai probabil reduce aspectul neplacut al parului, il netezeste, conferindu-i hidratare, il face matasos si ii confera stralucire.Despre unele se spune ca regenereaza si/sau repara celula consituenta a firului de par (keratina). Singura solutie pentru varfurile despicate o constituie insa foarfeca...in cele mai multe cazuri e sfanta!

| MaliceThemen a răspuns:

Buna!
Pai normal ca nu poate sa lipeasca varfurile despicate rolling on the floor
Le protejeaza sa nu se mai rupa asa usor si sa le tina sanatoase sa arate cat de cat bine (sa le mentina ) happy.
Paste Fericit!happy