| RoRoxana a întrebat:

Help TPU!sad
Eu am foarte mult volum! De fiecare data cand fac baie.parul meu sta in toate partile si foarte infoiat.Cateodata mi-l dau cu spuma dar de la spuma fac matreata.Placa de par nu am si nici nu mi-as dori pentru ca arde parul...destul ca am varfurile putin despicate... Ce sa faac?crying

FundiTsaa!

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine.si eu cand imi usuc parul il piaptan foarte repede in acelasi timp ce dau cu uscatorul pe el.si dupa imi prind parul in doua codite(nu impletite) foarte stranse si dupa vreo ora las elasticul mai jos si tot asa.si a doua zi imi sta drept si nici nu mi se unfla cand bate vantul prin el.

Incearca si tu poate functioneaza si la tine.winking

Bafta! :*

1 răspuns:
| AidaAmaranta a răspuns:

Taieti un pic din varfuri, si nu folosi sampon pentru volum. Mai bine folosesti un sampon anti-matreatahappy