| merryjo a întrebat:

Am. mai mut decat o intrebare, o rugaminte. Momentan imi pregatesc lucrarea de disertatie a carei tema este "Impactul multicultural asupra publicitatii Europene". Studiul de caz va analiza un chestionar completat de respondenti pe baza vizionarii a doua seturi de reclame, unul pentru Italia si unul pentru Norvegia. Rugamintea mea ar fi daca ati fi interesati sa completati un asemenea chestionar. Daca da, va rog trimiteti-mi un mail la ioanajacob@gmail.com, pentru a va forwarda reclamele de vazut si chestionarul respectiv. Multumesc anticipat, you would help me a lot.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da, pare a fi interesant. Astept reclamele si formularele

| claudya a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva trimite-mi tot ce trebuie facut...

| merryjo explică:

Daniela, am incercat sa iti scriu un mail, insa primesc failure mail delivery. de aceea, te rog mult trimite-mi un mail si iti trimite, la randul meu, toate datele. multumesc mult pentru cooperare