| Razvan03Andrei a întrebat:

Am nevoie de un mare ajutor!
Cine este din Drobeta Turnu Severin si are un JTAG USB care sa se potriveasca la samsung galaxy mini, sa ma posteze aici, sau sa ma contacteze prin mesaje! Tot ce imi doresc este sa imi fac telefonul sa mearga! Are hard brick din cauza rom managerului, ci nu mai functioneaza deloc! Am incercat totul, ci toti mi-au zis ca nu mai am ce face decat doua chesti:
Sa il duc la service, sau sa am o mufa JTAG.

Va rog frumos! Faceti ceva bun si ajutati-ma, sunt presat de timp! Astazi trebuie sa il fac sau sunt "mort"!

1 răspuns:
| TheKillerTK a răspuns:

Ai rezolvat ceva cu telefonul? Ca am si eu un galaxy ace care nu mai porneste deloc.L-am dus la un service si au incercat sa il faca cu jtag dar nu au reusit.Au zis ca il vede in jtag dar nu porneste...