| Mogoseanu_Nicu_1987 a întrebat:

Unde gasesc in Romania un service gsm care foloseste JTAG.Prin Drobeta Turnul Severin am fost la trei si nu au putut sa imi repare telefonul si nu au Jtag.

2 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

Daca nu gasesti un service care foloseste JTAG ai putea sa ii schimi placa de baza la unul din serviceurile respective.

| Mogoseanu_Nicu_1987 explică (pentru ioanoanea15):

Pai faza e ca nu prea au placa de baza pentru el, doar un service mi-a spus ca au dar cu 550 ron.Nu prea imi convine sa dau atatia bani pe ea.